Alarm Jablotron 100

Profesionálne zabezpečenie

Je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Jablotron 100

Príklady použitia alarmu Jablotron 100

Alarm Jablotron 100

Profesionálne zabezpečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné, diaľkovo ovládané, jednoducho nastaviteľné. A naviac dobre vyzerá!
 

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká. Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom. Alarm je vhodný pre firmy aj domácnosti. Zabezpečíme pre Vás odbornú montáž.

Snímače PIR Jablotron 100

Ocenenia

Systém si získava tisícky zákazníkov po celom svete aj vďaka variabilite ale aj lukratívnym oceneniam, ktoré mu udelili odborné komisie na medzinárodných veľtrhoch.

K tým najvýznamnejším patrí:

  • Zlatá plaketa – hlavná cena výstavy CONECO 2012
  • Hlavná cena výstavy Pragoalarm 2012
  • Hlavná cena výstavy MIPS v Moskve
  • Hlavná cena veľtrhu ELOSYS 2012 v Trenčíne
  • Čestné uznanie na veľtrhu AMPER 2012 v Brne
  • Ocenenie na medzinárodnom veľtrhu IFSEC 2012 v Birminghame